ΚΛΕΙΣΙΜΟ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ

Men + Speed

Men + Speed

Η κατάκτηση του φετινού Γουίμπλεντον από τον Andy Murray πέρασε μάλλον σε… δεύτερη μοίρα για τους φίλους του αθλητισμού, καθώς συνέπεσε με τον τελικό του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου και το θρίαμβο της Πορτογαλίας. Ο 29χρονος Βρετανός τενίστας, Νο2 της παγκόσμιας κατάταξης, επικράτησε με 3-0 σετ του Καναδού Milos Raonic και κατέκτησε για δεύτερη φορά το σπουδαίο αυτό τουρνουά (η πρώτη ήταν το 2013).

ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΥ

Το αποτέλεσμα ήρθε σε ιδανική στιγμή για την Jaguar, καθώς ο Murray είναι πρεσβευτής της και η βρετανική μάρκα επίσημος χορηγός του Γουίμπλεντον. Έτσι το λευκό F-PACE που είχε αναλάβει τη μεταφορά του κατά τη διάρκεια του τουρνουά έγινε το Επίσημο Αυτοκίνητο του Πρωταθλητή (The Official Car of The Champion).

Δείτε εδώ την Jaguar F-PACE να κάνει σε δύο ρόδες την ανάβαση στο Φεστιβάλ Ταχύτητας του Γκούντγουντ.